?
X

Для возможности добавления товаров в корзину
и отправки заказов в работу
сначала АВТОРИЗИРУЙТЕСЬ

Помощь

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Для клієнтів у містах, де розташовані офіси продажу EXIST.UA, діє послуга БЕЗКОШТОВНОЇ адресної доставки товару в межах міста, а для клієнтів м .Києва - і в передмісті.

Для оформлення доставки необхідно в коментарі до замовлення вказати «Адресна доставка», адресу доставки, контактні дані отрумувача, бажані дату і час отримання.

 

Регіональним клієнтам здійснюється БЕЗКОШТОВНА доставка товарів з офисів продажу EXIST.UA транспортними компаніями - партнерами «Нова Пошта», «Нічний Экспрес» та  «Міст Експрес» у відділення перевізника або за вказаною адресою (до дверей).

Для оформлення доставки у відділення перевізника необхідно в коментарі до замовлення вказати «Доставка у відділення НП (НЕ або МЕ) №…», номер відділення перевізника  в населеному пункті  отримувача, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

Для оформлення адресної доставки необхідно в коментарі до замовлення вказати «Адресна доставка Новою Поштою», адресу доставки, контактні дані отримувача і бажану дату отримання.

 

УвагаМожливе відправлення товарів іншими перевізниками за наступних умов:

  • відправка здійснюється за рахунок клієнта;
  • товари  страхуються на мінімальну суму згідно правил перевізників. За бажанням, клієнт має  самостійно прийняти рішення про страхування товару і вказати це за допомогою опції «Застрахувати вантаж», або в коментарях до замовлення, або електроним листом на адресу  персонального менеджера.
  • перехід права власності на товар, а також ризики, пов’язані з його  виходом з ладу або зникненням, переходять до  клієнта в момент передачі товара перевізнику.

 

Доставка в поштомати Приватбанку https://youtu.be/4n8X4JSEDzY

Для оформлення доставки у почтомат Приватбанку  необхідно  в коментарі до  замовлення вказати «Доставка у поштомат ПБ», адресу відділення Приватбанку в населенному пункті отримувача, контактні дані отримувача (ПІБ і номер мобільного телефона) та бажану дату отримання.

Отримання посилки у почтоматі https://www.youtube.com/watch?v=0AfZrMEF7-A

Карта почтоматів Приватбанку: https://privatbank.ua/ua/map/